Mieszkanie o powierzchni 30 m² na urokliwym osiedlu !!!

Numer oferty 1019
Cena 284 188 PLN
Typ oferty Sprzedaż
Miasto Boguchwała
Ulica Mickiewicza
Powierzchnia 30,89 m²
Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości.

Biuro Res Nieruchomości oferuje NA SPRZEDAŻ praktyczne 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Nova Boguchwala, mieszczącym się ok. 15 min od centrum miasta Rzeszowa.

"Nova Boguchwała" to spokojne i ciche osiedle składające się z 6 nowatorskich niskich bloków z windą. W każdym z bloków mieści się 18 mieszkań o powierzchni użytkowej od 30 m2 do 77 m2. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym bądź garaż indywidualny - co stanowi rzadkość w inwestycjach wielomieszkaniowych.

Ta urokliwa okolica ma również dostęp do pełnej infastruktury miejskiej. W sąsiedztwie osiedla znajdują się nowo otwarty żłobek i przedszkole, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi. 

Dojazd do osiedla jest łatwy i wygodny, można się tam dostać z różnych stron Rzeszowa, np. poprzez Racławówkę, Kielanówkę lub Nosówkę. W najbliższym czasie będzie możliwość dojazdu do drogi ekspresowej S19, co znacznie ułatwi dostęp do różnych lokalizacji. Warto dodać, że nowo powstające osiedle będzie miało dostęp do rozwijającej się Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej, co zapewni mieszkańcom szybki i komfortowy środek transportu.

Mieszkania o powierzchni użytkowej 30,89 m2 znajdują się na parterze, 1 i 2 piętrze 3-piętrowego bloku w miejscowości Boguchwała przy ul. Mickiewicza.

Składa się z urokliwej sypialni, słonecznego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Pomimo niewielkiej powierzchni, to mieszkanie może być doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalność i oszczędność miejsca.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- osobna sypialnia, dzięki której po intensywnym dniu można znaleźć chwile wytchnienia,
- przedpokój ułatwiający trzymanie porządku na małej powierzchni,
- salon z aneksem kuchennym od strony południowej,
- funkcjonalna łazienka,
- mieszkanie ogrzewane ze wspólnej kotłowni gazowej, brak piecyków gazowych w mieszkaniach.
Projekt mieszkania został starannie przemyślany, tak aby dostarczyć jak najwiecej funkcji na ograniczonej przestrzeni. Każdy element mieszania ma swoje miejsce.  

Do ceny mieszkań należy doliczyć opłatę za miejsce postojowe w garażu podziemnym za kwotę 27.000,00 zł lub garaż indywidualny za kwotę 41.000,00 zł. 
Komórka lokatorska w cenie mieszkania. 

Termin zakończenia budowy III kwartał 2024 roku.

Więcej informacji na temat inwestycji na stronie www.novaboguchwala.pl

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO-PRAWNYCH W WYSOKOŚCI 2%.
DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI. OFERTA BEZPOŚREDNIA, CO OZNACZA, ŻE KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRY ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!!!

Iwona Tryczyńska tel. 667-100-105

Kupując nieruchomość z firmą Res Nieruchomości otrzymasz:
-Kompleksową obsługę transakcji od momentu prezentacji po przekazanie nieruchomości,
-Doradztwo kredytowe, (Res Finanse, Marzena Czepiel-Chrobak, tel. 601 548 202),
-Doradztwo ubezpieczeniowe. 

Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 
Dane agenta:

Iwona Tryczyńska

667 100 105

RES Nieruchomości, ul. Chocimska 15, 35-201 Rzeszów | Mieszkania do wynajęcia | Sprzedaż mieszkania